Collection: By Age: Big Kids (8-10)
-
Candy Vending Machine - Super Stunts and Tricks Age 8+
Vendor:Thames & KosmosRegular price $39.99Regular priceUnit price / perSale price $39.99Sold out -
Rainbow Loom Loomi-Pals Mega Combo Set
Vendor:Choon's DesignRegular price $26.99Regular priceUnit price / perSale price $26.99Sold out -
Sold outKid Made Modern Artist Studio Kit
Vendor:Hotaling ImportsRegular price $49.99Regular priceUnit price / perSale price $49.99Sold out -
Kid Made Modern Over the Rainbow Craft Kit
Vendor:Hotaling ImportsRegular price $27.99Regular priceUnit price / perSale price $27.99Sold out -
Sold outCosmic Halo Wireless Drone
Vendor:Leading Edge NoveltyRegular price $34.99Regular priceUnit price / perSale price $34.99Sold out -
Sold outSquishable Turquoise Mushroom
Vendor:SquishableRegular price $28.99Regular priceUnit price / perSale price $28.99Sold out -
Stiix Wireless Light Speakers
Vendor:Leading Edge NoveltyRegular price $99.99Regular priceUnit price / perSale price $99.99 -
Sold outChroma Cube Puzzle Game
Vendor:Project GeniusRegular price $19.99Regular priceUnit price / perSale price $19.99Sold out -
The Magical World of Disney Trivia Game
Vendor:PlayMonsterRegular price $47.99Regular priceUnit price / perSale price $47.99Sold out -
Sold outPearlescent Watercolor Giftable Set
Vendor:OOLYRegular price $34.99Regular priceUnit price / perSale price $34.99Sold out -
Sold outScented Doodlers Giftable Set
Vendor:OOLYRegular price $39.99Regular priceUnit price / perSale price $39.99Sold out -
Color Together Brush & Fine Tip Double-Ended Markers
Vendor:OOLYRegular price $15.99Regular priceUnit price / perSale price $15.99Sold out -
Sold outFlight Pogo Stick - Black
Vendor:National Sporting GoodsRegular price $69.99Regular priceUnit price / perSale price $69.99Sold out -
Sold outLearn to Knit Pocket Scarf
Vendor:Faber-CastellRegular price $24.99Regular priceUnit price / perSale price $24.99Sold out -
200 Pc Animals of the Savannah XXL Puzzle
Vendor:RavensburgerRegular price $16.99Regular priceUnit price / perSale price $16.99Sold out -
Sold outPmp: Word Problems (Gr. 5)
Vendor:Teacher Created ResourcesRegular price $5.99Regular priceUnit price / perSale price $5.99Sold out